660 464 950    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Winiarnia

Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla człowieka, jeżeli zdrowy lub chory będzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie” – Hipokrates

 

Amatorów win zapraszamy do urokliwych podziemi Orlego Gniazda, gdzie w zaciszu naszej piwniczki można zasmakować wina rodem z Dolnego Śląska . Winiarnia to doskonałe miejsce na spotkania przy świecach, romantyczne wieczory czy uroczystości rodzinne. Współpracujemy z Winnicą Świdnicką , w swojej ofercie posiadamy wina białe i czerwone, a nasza przygoda z winami dopiero się rozpoczyna….

 

Z Winnicy Świdnickiej

Wino Hibe

Wino Hibe

Wino białe, wytrawne. Jest winem charakterystycznym, łączącym gruszkowo-jabłkowe aromaty z nutami owoców południa przeplatanych nutami ziół.

Wino Czarne

Wino Czarne

Wino czerwone, wytrawne. Jest to intensywne wino o nieprzeniknionej, tajemniczej, ciemnej barwie. Dymne aromaty wędzonej śliwki i czerwonej porzeczki nadają winu niespotykanego smaku.

Wino Regero

Wino Regero

Wino czerwone, wytrawne. Klasyczne, czerwone wino wytrawne o wyczuwalnej zawartości tanin. Owocowe aromaty gronowe współgrają tutaj z nutami szorstkiej dębowej beczki oraz łagodnej wanilii.

Wino Malgo

Wino Malgo

Wino czerwone, wytrawne. Jest to mieszanka starannie wyselekcjonowanych odmian winorośli, która łączy w sobie mocno owocowe aromaty czereśni i czarnych jagód.